DOGTRA

K-9 Komanda tapo DOGTRA atstovu. Manau, tai gera naujiena Lietuvos šunų savininkams, dresuotojams ir medžiotojams. Mes suteiksime galimybę įsigyti naujausius DOGTRA produktus už konkurencingą kainą.
Mano asmenine nuomone, DOGTRA gamina geriausius šios srities produktus pasaulyje. Pats savo pirmąjį elektrinį treniruoklį, kurį iki šiol naudoju, įsigijau prieš 6 metus, ir niekad neturėjau problemų.
Sklando daug gandų apie treniruoklio paskirtį ir jo naudojimą, todėl norėčiau išsakyti savo nuomonę. Vieni „ekspertai“ tai vadina sadizmu, kiti nepamainoma priemone. Aš gi manau, kad tai labai naudingas įrankis, jei jį naudosime teisingai, ir labai pavojingas, jei žmogus nesupranta treniruoklio paskirties. Galų gale juk galima naudoti vien tik vibravimo funkciją, kuri suteikia galimybę nusiųsti „žinutę“ šuniui esant net už 1,5 km nuo jūsų. Apie naudą dresuojant medžioklinius šunis tikri medžiotojai profesionalai žino. Praverčia ne tik elektriniai treniruokliai, kurių veikimo atstumas daugiau nei 1,5 km, bet ir automatiniai dirbtinių paukščių paleidikliai, daugiafunkciniai treniruokliai skalikams (iki 4 imtuvų su vienu kontrolės pultu), antkakliai - švilpukai pointeriams ir t. t.
Antkaklis, nutraukiantis nepageidaujamą lojimą – tai priemonė, kuri kartais išgelbsti šunis nuo atsidūrimo gatvėje, kai šeimininkai susiduria su šia problema, nes būna atvejų, kai kitomis priemonėmis kontroliuoti vienatvės stresą patiriančio šuns lojimą neįmanoma.

Taip pat noriu priminti, jog galite rasti įvairių panašios paskirties produktų, kurie pagaminti nežinomų gamintojų ir jų patikimumas, ilgaamžiškumas ir net jūsų augintinio saugumas labai abejotini.

Kiekvienas, perkantis distancinį elektrinį treniruoklį, galės gauti nemokamą konsultaciją apie jo naudojimą.

Plačiau apie kiekvieną produktą skaitykite atskiruose skyreliuose (kairėje menu) prie kiekvieno produkto. Kai kurių produktų pristatymas gali užtrukti ilgiau.

 

homee-male